Choď na obsah Choď na menu
 


7 prianí

23. 7. 2010

7 prianí - vyslovíš a máš ! ! !

Chcela by som byť štíhla

Zázračným spôsobom neschudneš za jednu noc. Zato môžeš skúsiť, čo sa stane, keď prestaneš jesť sladkosti a piť colu. Tak sa snaž viac venovať športu. Ale nie len pozeraním od televízie ! ! !  Sadni na bicykel, vezmi korčule, choď tancovať. Naozaj to funguje ! ! !

Chcela by som mať dobré známky

Super ! ! ! Nieje nič jednoduchšie. Stačí si robiť úlohy, písať dlhééé slohové práce, učiť sa každý deň, a nie raz za tri mesiace, a pripravovať sa na skúšky. Veľa práce ?! Nechce sa ti ? ? ? To sa chce málo komu. Je to však jediná metoda...

 

Chcela by som mať viac kamarátok

Neseď sama doma a v škole sa všetkým nevyhýbaj. Si super baba. Ukaž to všetkým ! ! ! Máš predsa obrovský zmysel pre humor. Zaujímaš sa o veľa vecí. Nehanbi sa a hovor, vyrozprávaj, čo si dobrého čítala alebo videla. Pozvi spolužiačky k tebe na návštevu, choď s nimi do cukrárne, choď do kina, divadla alebo na koncert. Odviaž sa ! ! !

 

Chcela by som pekne vyzerať

To nieje ťažké ! ! ! Buď vždy upravená. Čisté oblečenie, nehty a vlasy sú polovica úspechu. Vyspi sa ! ! ! Odpočinutý človek hneď vyzerá omnoho lepšie. Usmievaj sa ! ! ! I krásna ale stále zamračená tvár nieje veľmi zaujímavý.

 

Chcela by som abyma mali všetci radi

Snaž sa, aby ťa mali radi ľudia, na ktorých ti záleží. Čo robiť ? ? ? Stačí keď nebudeš hovoriť stále o sebe ale ochotne pomôžeš tam, kďe bude preba.

 

Chcela by som mať pekné oblečenie

Pozorne si pozri svoju skriňu. Vyraď všetko, čo je krátke, vyťahané, zaprané alebo v čom sa nečítiš dobre ( aj tak si to nikdy neoblečieš). Neboj sa experimentovať. Niekedy máš oblečenie, ktoré k sebe rozhodne nejde, nakoniec doslova vyrazí dych napríklad - voľná kvetovaná sukňa a doplnky.

 

Chcela by som mať chalana

Hlavne sa ho nesnaž získať za každú cenu. K láske nieje možné niekoho prinútiť. Proste musíš počkať na ten správny okamih.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.