Choď na obsah Choď na menu
 


Tri hity sú v podstate len jeden ! ! !

27. 7. 2010

 

 Úspešné speváčky Katty Perry, Kesha, Miley Cyrus  majú niečo spoločné. Každá má skladbu ktorú im zložil hudobný producent a remixér Dr. Luke (36). No to čo zložil asi nebude celkom presné. Pes je zakopaný v tom že všetky songy baby naspievali tromi rôznymi vokálmi ale inštrumentálka je tá istá!

Asi najznámejšia pieseň z tejto trojice je California Gurls od Katty Perry (25). Má rezký rytmus, nenáročná klávesová linka a do toho ľahko zapamätateľný popevok. Takmer navlas rovnakú štruktúra majú však aj songy Permanent December od Miley Cyrus (17) a Tik Tok od Keshy (23). Dajte si tieto songy dokopy a máte jeden ďalší song.

"Hlavne nech to dobre znie" povedal si Dr. Luke. Ťažko povedať či sa mu nechcelo pracovať na troch skladbách. Ale podaril sa mu rafinovaný kúsok. Ako spoluautorovi hudby mu putujú tantiémy z troch zdrojov za jeden výkon. Vtipné je na tom to, že spomínané speváčky na to neprišli. V prípade ich singlov ide, obrazne povedané, o identické hudobné trojičky. 

Dr. Luke patrí paradoxne k úspešným americkým interpretom ako je Avril Lavigne,Britney Spears,Pink alebo Kelly Clarkson.

Myslíme že najlepšie počuť California Gurls v tom mixe. Ale úplne rovnaká hudba ! ! ! Až na ten text :D

Tu sú všetky tri songy spolu zmiešané:

 

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.